شرکت ما، اهداف ما و مشتری مداری

شرکت کاواک پلاستکار صنعت البرز به مدیریت آقای اسمعیل عبدالهی با هدف رهیافت های جدید و خدمات در زمینه تولید محصولات با تکنولوژی پلاستیک در سال ۱۳۶۰ شمسی تاسیس و از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را با راه اندازی دو خط تولید در منطقه صنعتی سیمین دشت آغاز نمود. کاواک پلاستکار صنعت البرز از بدو شکل گیری با نیل به هدف های راهبردی ذیل:

بهبود مداوم کیفیت

قیمت مناسب

تحویل به موقع

و با هدف جلب رضایت مشتریان و بر مبنای مشتری مداری فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات پلاستیکی ظروف بسته بندی همانند انواع گالنهای ۲۰ لیتری ـ ۱۰ لیتری ـ ۵ لیتری ـ ۴ لیتری ـ ۳٫۷۵ لیتری -۲٫۵ لیتری ـ ۱ لیتری و انواع ظروف مواد شوینده و بهداشتی برای بازارهای آزاد آغاز نمود.

شرکت کاواک پلاستکار صنعت البرز اولین تولید کننده ظروف PP در حجمهای تا چهار لیتر در ایران بوده که میتوان از آنها تولید گالن ۴لیتری اوه که در اذهان عمومی نقش بسته است را مثال زد.

همگام با پیشرفت صنعت بادی پلاستیک در ایران و جهان، شرکت کاواک با تجهیز خطوط تولیدی خود به دستگاه های بادی با ظرفیت و حجم بالا و توسعه کارخانه با زیر بنای بیش از ۴۲۰۰ متر با ۱۵ خط تولید موفق به عقد قرارداد با شرکتهای بنام در ایران در زمینه ظروف بسته بندی مواد شوینده ـ گالنهای روغن و گالنهایی با مصارف شیمیایی و صنعتی جهت تولید و فروش گردید تا جایگاه خود را در بازار مصرف داخلی تثبیت کرده و شرکت کاواک پلاستکار را مبدل به یکی از قطب های اصلی تولید ظروف و گالنهای پلاستیکی در ایران نماید. محصولات کاواک پلاستکار همچنان با گذشت سه دهه از محبوبیت آغازین خود در میان خریداران برخوردار است و محصولاتی همچون گالنهای حجیم جایگاه خاصی در بین مشتریان پیدا کرده اند.

شرکت کاواک پلاستکار صنعت البرز با افزودن واحد طراحی صنعتی و تجهیز آزمایشگاه های خود و همچنین بالا بردن کیفیت مطلوب محصولات و تامین رضایت خاطر مشتریان به عنوان شرکای تجاری را هدف و سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و برای دست یافتن به این مهم، متخصصین شرکت در بخشهای تکنولوژی ، کنترل کیفیت ، تحقیق و توسعه ، بازاریابی با تلاشهای بی وقفه خود همواره سعی در همگامی با آخرین دستاوردهای روز دنیا و تکنولوژی نموده تا کیفیت بیشتر و در نتیجه رضایت بیش از پیش مشتریان را به ارمغان آورند.